ÇOK ÖNEMLİ BİR HÂTIRA;

Üstadım Bediüzzaman Said Nursi 
Hazretlerinin mutlak vekilimdir dediği  Merhum Mustafa SUNGUR ve hayatta olan vekili Hüsnü Bayram ağabeyden 

Bediüzzaman Said Nursi CHP'ye oy verecek diye köylerde fitne çıkarıyorlar Üstadımız bu fitneyi duyunca çok hasta yatağından kalkarak oy kullanmak üzere sandığa gidiyor ve herkesin önünde aşikar bir şekilde demokrat partinin pusulasını zarfa göstere göstere koyarak oyunu kullanıyor.

(Ve aynı tatbikatı merhum Mustafa Sungur ağabey gördüğünüz üzere  hasta haliyle AK partiye oyunu kullanıyor) 
kaynak: Havadisinuriye.com
Şerafettin Özyurt 6 yıl

SUNGUR AĞABEYi ALLAHIM EBEDEN RAZI OLSUN INŞAALLAH 1KASIM FETİH OLSUN OSMANLI DİRİLİŞİ OLSUN INŞAALLAH AMİN AĞABEYİ ARTIK İNŞAALLAH EMEKLERINIZ BOŞA ÇIKMASIN slm dua ile

Cemal 6 yıl

Seçmenlerin sandık başında oy kullanmak zorunda olduğunu biliyorum. Sandık Başkanı neye dayanarak araca kadar gelmiş. Sandığı kime emanet etmiş.

ÖMER GÜLEN 6 yıl

paralelciymiş siyaset yapma be hoca birde alt tarafta biri yorum yapmış ya yıllırca himmet parası topladınız diye o himmet parasıyla dünyanın her yanına okullar açıldı ve güzel ülkemizin güzelliklerini anlatıyorlar güzel dinimizi dünyaya anlatıyorlar türkiyenin her yanına okullar açıldı insanlırımızın imanını kurtarmaya çalışıyorlar siz ne yaptınız onu diyiverin hele meyve veren ağıç taşlanır size bidaha güvenim kalmadı sevmiyorum sizleri yürüyün gidin lan tayyibin yanına sizlerde nemalanın payınıza ne düşüyorsa alın bakalım

ÖZCAN 6 yıl

sizler kuran hizmetinde olduğunu idia eden insanlar. şu fitne zamanında siz hizmete atılan iftiraların binde birine bile inandıysanız inanın üstad hz. yüzünüze bakmayacak. oyunu değişik nedenlerden dolayı akp ye vermiş olabilir birşey demem ama siz hizmete yapılan bu zulümlere razı geldiyseniz ki öyle görünüyor işiniz gerçekten çok zor. zaman gösterecek ki üstadın tek varisi varmış oda hoca efendi.

Ahmet Er 6 yıl

üstadın varislerini bu tür boş şeylere özelliklede kirlenmiş haramileşmiş siyasete malzeme yapmak yakışık olmaz. risalei nur umumun malıdır, pir partinin değil. medreseler sadece bir partiye rey verenler değil herkes geliyor. daha dikkatli olmamızda fayda var. kimler geldi kimler geçti gene biz bize kalacağız. adam kazanma vakti kaybetme vakti değil.

Fethullah Hoca 6 yıl

Paralel hezimete uğradı.Bu kadar açık ve net