Paralel örgütün can havliyle iktidarı indirmeye çalıştığını söyledi. Anadolu Ajansı'na konuşan Fırıncı şöyle konuştu: Devletin kılcal damarlarına kadar nüfuz etmiş olan ve yine ipleri dış mihrakların elinde bulunan paralel örgüt (Paralel Devlet Yapılanması) can havliyle bu iktidarı indirmeye çalışıyor ve bu uğurda önüne kim çıkarsa onunla ittifak etmekte bir beis görmüyor. Dünyanın dört bir yanında elini kana bulamış devletler Türkiye'yi AK Parti idaresi altında görmekten hoşlanmıyorlar ve bunu saklamak ihtiyacını da duymuyorlar. Risale-i Nur'dan istifade ettiklerini söyleyen bu arkadaşlara şunu söylüyorum, katiyen bu şeylerden vazgeçsinler yazık oluyor. Hem kendilerine hem vatanımıza hem dinimize hem de Risale-i Nur'a yazık oluyor.
Kaynak A.A. 

Abdullah 6 yıl

http://www.zaman.com.tr/roportaj_mehmet-firinci-politikaya-bulastik-ama-menfaat-icin-degil_343440.html

Vatandas 6 yıl

Latif erdogani, nurettin veren i, kemalettin ozdemiri dinleyin. Daha neler neler!

fethi başar 6 yıl

Fırıncı abi siz önce nesili toparlayın paralel olma yolunda ilerliyorlar

Remzi avcı 6 yıl

Bu anlatılanlara katılmıyorum doğru değil paralel hikayesi yalan hizmete atılan iftiralar önce düzeltsinler çaldıklarının yolsuzluklarını hesabını versinler bu zulümler artık yter

Oga tora(sizin gibi) 6 yıl

Paralelin Alttakilerine bişey demiyorum.Ancak ortada ve üsttekiler sesleniyorum.'siz yıllarca himmet adı altında topladığınız trilyonların bir ilçedeki hesabını verin'sonra yolsuzluk kelimesini ağzınıza alın.üstadın talebelerine de dil uzatmayı bırakın.Sizin o abiniz defalarca onların önünde diz çöküp ben de nurcuyum diyebildiğini unutmayın.

ALİ HAYDAR 6 yıl

sadece hastli̇k Allah frinci i̇slah etsi̇n

Fatih ceylan 6 yıl

hocaefendi diyordu üstad'ın talebeleri bile. yazık çok yazık. siyaset adına cemaat abileri birbirini suçluyor. i̇hlas risalesini alakalısı 15 günde bir okumak yetmiyor demekki. her gün okunmalı ve maalesef önce üstad'ın safi evvel ve varis talebeleri okumalı. sadece üzüldüm bu açıklamalara.

Murat 6 yıl

Paralelci gecinenler buraya da el atmissiniz... Yorumlari okuyorumda zihniyet ayni... Karalama... Yalan... Dolan... Asil size yazik...