Diyanet İşleri Başkanlığı Risale'i Nur basımını hızlandırdı. Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, birkaç gün önce Diyanet İşleri Başkanlığı'na Risale'i Nur külliyatının bütün kitaplarının en kısa zamanda basılıp neşr edilmesi hususunda talimat verdi. Talimatın ardından Risale'i Nur basımına diyanetçe hız verildi.  Hemen ihlas ve uhuvvet Risaleleri basıldı. Geçtiğimiz günlerde de Mektubat basılmıştı. Kalan kitaplar en kısa zamanda basılıp gerek camilerde gerekse resmi kurumlarda layık olduğu makama konulacak inşaallah. 
Kaynak: Havadisinuriye.com

Mehmed Arsay 6 yıl

Eğer Hūkūmet,devamini ve muvaffakkiyetini,başta kalmayi,,ANARŞISTLIĞI,TERORISTLIĞI,yok etmek istiyorsa?
Risale -i NURUN Basilmasina,Okullarda ders kitabi olarak verilmesinde acilen verilmesinde sabat ve gayret ederse Devletin bakasi içiin gereklidir.
Çunku iman insani insan eder .insanin vazife i asliyesi iman ve duadir RISALE-I NUR .Irkçiliği yapmayan tek asrin muceddidir.

Misafir Avatar
üzeyir 6 yıl @Mehmed Arsay

sehven beğenmedim oldu özür yoksa beğendim

(0)
Şerif Sönmez 6 yıl

Allaha Şükür ler olsun ki bizlere bu günleri görmeyi nasip etti elhamdulillah çok şükür

Alim Tetik 6 yıl

Elhamdülillah ya Rabbim bu günleri gösterdiğin için vatanına dinine azami hizmet eden şu idarecileri iki cihanda aziz eyle önlerini kesmek isteyen şer odalarına izin verme yollarını açık eyle duaları mız her daim Cumhurbaşkanımız ve başbakanımızla

Fatih ceylan 6 yıl

risalei nur basmak yasak mı ki. bende ensar neşriyattan külliyat var. sözler yeni asya gülenciler bile basıyor. umumun malıdır risalesi nur. uhuvvet ve ihlas risalesi cep kitapçığı . mektubat külliyattan bir eser. siyasi iktidara kul olmaya gerek yok. risalei nur'u zaten milletimiz kabul etmiş neşretmiş ve neşredecektir. cemaati bir partiye angaje etmeye çalışmayın.

MEHMET HAKKI DÖNMEZ 6 yıl

Allah hayırlara vesile etsin inşAllah Allah razı olsun

Hasan Erdoğan 6 yıl

elhamdulillah haza min fadli Rabbi.

sultan S. 6 yıl

diyanet i̇şlerinin neşrettiği uhuvvet ve ihlas risalesine diyanet i̇şleri başkanı mehmed nuri görmez tarafından bir önsöz eklenmiştir.

kapağında risale-i nur ve bediüzzaman yazan bir kitabın içinde üstadımız hariç hiç bir kimse kalem oynatamaz.
bu zamana kadar; teksir edilen yahud matbu olarak basılan bahusus 60 seneden ziyade muhterem ağabeylerimizin üstadın tashih ve tasvibinden geçtigi herkesçe malum eserler neden diyanetçe önsöz eklenib yeni bir form uygulanarak basılıyor ?

Muhsingumuser@gmail.com 6 yıl

Sa.RNK. asli haliyle basilmali. Bence de kimsenin önsüzüne gerecht yok.